Kontakty

Sbormistr
Předseda
Správce

Svátek má


Zítra:

Počasí HK

Ostatní

YouTube
Instagram Spotify Deezer YouTubeMusic

Poslední aktualizace:

Hradecké komorní tucteto na Valdštejně (©2008)

Za dobu své existence jsme stihli natočit pět cédéček a jedno DVD. To první CD vzniklo jako živý záznam letního zpívání na Valdštejně v roce 2000, druhé z roku 2002 je vánoční, třetí, výroční, spatřilo světlo světa na jaře 2005, čtvrté, pohodové, bylo natočeno na jaře roku 2010 a páté, vánoční, bylo natočeno na jaře roku 2017. DVD s průřezem Valdštejnského hudebního léta 2008 pro nás vyrobil Robert Průcha a najdete na něm kromě sestřihu z koncertů i záběry s nehudebním obsahem, které vám přiblíží život sboru i z dalších stránek.

     

Toto DVD vzniklo v době od 29.6. do 7.7.2008 na hradě Valdštejně. V tomto období sem jezdíme každoročně už třináct let. Díky vstřícnosti a toleranci pana kastelána Kouckého a jeho dcery Andrey se doslova nastěhujeme do hradu a zpíváme tam pro radost sobě i všem návštěvníkům. Děje se tak formou malých koncertíků, které máme během dne, a také dvou „velkých“ večerních koncertů – zejména na nich bývá atmosféra nabitá pozitivní energií a všichni si ji užívají plnými doušky. Díky tomuto DVD si můžete vychutnat celou atmosféru i Vy. Navíc se podíváte i do zákulisí a soukromí zpěváků.


DVD obsahuje kapitoly:
  • Valdštejn
  • Budíček
  • Rozcvička
  • Koncert
  • U Tří Křížů
  • Závěrečné titulky

Délka 55 minut.

Pokud si nás chcete poslechnout nebo dokonce shlédnout v plné kráse, objednejte si prosím některé z našich pěti CD, DVD nebo kazetu. Pokud máte něco na srdci, tak nám napište na e-mail.